Contact

Je kunt ons op verschillende manieren bereiken. Voor officiële vragen richt je dan bij voorkeur aan het bestuur. Wil je een specifieke commissie benaderen, dan zijn hun e-mail adressen hieronder te vinden.

Bestuur

Voorzitter Lex van der Flier bestuur@ows-veghel.nl
Secretaris Ed de Froe info@ows-veghel.nl
Penningmeester Marus Cornelissen penningmeester@ows-veghel.nl
Algemeen lid Gerwin van Dooleweerd veiligheid@ows-veghel.nl
Algemeen lid Jeroen van Puijenbroek communicatie@ows-veghel.nl

Post kunt u ons toesturen op onderstaand adres:

Onderwatersport Veghel
Blankenburg 3
5463 PH  VEGHEL

 

Vertrouwenspersoon

Sabina Pennings vertouwenspersoon@ows-veghel.nl

Commissies

Trainers trainers@ows-veghel.nl
Evenementen evenementen@ows-veghel.nl
Communicatie communicatie@ows-veghel.nl
Materialen materiaal@ows-veghel.nl
Veiligheid veiligheid@ows-veghel.nl

 

Algemeen of overige vragen

Je kunt ons bereiken via het onderstaande formulier. Stel je vraag en wij komen er zo snel mogelijk op terug.

Je naam *

Je e-mail adres *

Onderwerp

Stel je vraag

Met vriendelijke groeten,

Secretaris Onderwatersport Veghel