Contact

Je kunt ons op verschillende manieren bereiken. Voor officiële vragen richt je dan bij voorkeur aan het bestuur. Wil je een specifieke commissie benaderen, dan zijn hun e-mail adressen hieronder te vinden.

Bestuur

Voorzitter Jan van der Heijden voorzitter@ows-veghel.nl
Secretaris Wilbèr van Hees info@ows-veghel.nl
Penningmeester Marus Cornelissen penningmeester@ows-veghel.nl
Algemeen lid Gerwin van Doleweerd veiligheid@ows-veghel.nl
Algemeen lid Esther Tamminga-Hulsenboom communicatie@ows-veghel.nl

Post kunt u ons toesturen op onderstaand adres:

Onderwatersport Veghel
Burgemeester Verheijenstraat 22
5469 HD Erp

Vertrouwenspersoon

Sabina Huisman vertouwenspersoon@ows-veghel.nl

Commissies

Trainers trainers@ows-veghel.nl
Evenementen evenementen@ows-veghel.nl
Communicatie communicatie@ows-veghel.nl
Materialen materiaal@ows-veghel.nl
Veiligheid veiligheid@ows-veghel.nl

Algemeen of overige vragen

Je kunt ons bereiken door een mail te sturen naar info@ows-veghel.nl.  Stel je vraag en wij komen er zo snel mogelijk op terug.

Met vriendelijke groeten,

Secretaris Onderwatersport Veghel